Menü

Lierac Lift Integral Eye Cream Sıkılaştırıcı, Besleyici, Vegan, Göz Ve Dudak Çevresi Bakım Kremi 15 Ml

Ürün Kodu : 6021LC1004031AA
Barkod : 3701436909000
(0)
Yorum Yap
621,00 TL
494,00 TL
%20 İndirim

Lierac Lift Integral Eye Cream, göz ve dudak çevresi için sıkılaştırıcı ve besleyici bir bakım kremidir. Vegan formülü, doğal bileşenler ve etkili aktif maddelerle zenginleştirilmiştir.

Bu yoğun formül, hyalu-3 konsantrasyonu, hamamelis suyu ve kırmızı alg ekstresi gibi güçlü bileşenler içerir. Bu aktif maddeler, cildinizi sıkılaştırmaya, nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

Lierac Lift Integral Eye Cream, hassas göz ve dudak çevresindeki cildi güçlendirirken, kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca cildin elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm sağlar.

Lierac Lift Integral Eye Cream, 15 ml'lik kullanışlı bir tüpte sunulmaktadır ve günlük kullanım için uygundur. Göz ve dudak çevresindeki cilt için tam bir bakım sağlamak için, Lift Integral serisindeki diğer ürünlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Lierac Lift Integral Eye Cream'i kullanarak, göz ve dudak çevrenizdeki cildin güçlenmesini ve daha genç, sıkılaşmış ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.