Menü

Lierac Lift Integral Night Cream Yeniden Yapılandırıcı, Vegan, Gül Yağı Içeren, Gece Bakım Kremi 50 Ml

Ürün Kodu : 6021LC1004021AA
Barkod : 3701436908973
(0)
Yorum Yap
794,00 TL
792,00 TL
%0 İndirim

Lierac Lift Integral Night Cream, cildinizin gece boyunca yenilenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olan bir gece bakım kremidir. Vegan formülü, içerdiği güçlü doğal bileşenler ile cildinizi besler ve yeniden yapılandırır.

Bu gece kremi, içeriğindeki gül yağı sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirir ve rahatlatır. Shea yağı içeriği sayesinde cildinizi besler ve korur. Cildinize ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri sağlayarak cildinizin sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Lierac Lift Integral Night Cream'in yeniden yapılandırıcı etkisi, cildinizdeki kırışıklık ve sarkmalara karşı etkilidir. Kullanım sonrasında cildiniz daha sıkı ve pürüzsüz görünecektir.

Lierac Lift Integral Night Cream'i her gece yatmadan önce temiz cildinize uygulayarak kullanabilirsiniz. Bu ürün, cildinizin gece boyunca ihtiyacı olan bakımı sağlayarak güne daha taze bir ciltle uyanmanızı sağlar.

Lierac Lift Integral Night Cream, vegan formülü ile doğal bileşenlerle cildinizi yenileyerek daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 50 ml'lik kullanışlı boyu sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.